Dva světy a dvě dváře

17. května 2012 v 16:51 |  Téma týdne
Odpoutání mysli od těla … pod tím se dá představit hned řada různých věcí, jako například astrální cestování a nebo stav, který bych vám ráda zkusila popsat i když ho asi znáte dobře sami.
Je to stav, kdy prostě nevnímám svět. Jsem myšlenkami tak hluboko v mysli, že kdyby mě chtěl někdo například polít ledovou vodou, tak by mi to ani nedošlo. Takže možná dost nebezpečný stav. Někdy příjemný, jindy méně. Záleží za čím se do toho jiného světa ponořuji. Mám proto pocit, že žiji dvojím životem a to opravdu.
Ten jeden je zvenčí … chodím do školy a toulám se ulicemi při čemž působím více méně hloupě. Přitom jsem ale v druhém světě, kde ta hloupá tvář stále nad něčím bádá.
Podle mě jsou to opravdu zvláštní stavy. Nemyslím tím ale ty, kdy se prostě zamyslíte a přitom vnímáte. Myslím ty, kdy je to skoro srovnatelné se spánkem i když jsem při plném vědomí a přesto při vědomí tady vůbec nejsem.
Proto moc ráda píšu například povídky, protože se vždycky dostanu úplně někam jinam. Jakoby se mi alespoň na okamžik podařilo zmizet pryč a být šťastná.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Hrdinové tragédií jsou vždy docela obyčejní lidé...

-----------------

Komentáře

1 LukasLongr LukasLongr | E-mail | Web | 17. května 2012 v 18:04 | Reagovat

Krásný článek. Vždy jsem tyto stavy odsuzoval, protože jsem nevěřil, že jsou možné, ale teď se jim věnuji a těším se na první cestu do Astrálního světa.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama