V zemi snů

15. července 2012 v 8:21 |  Téma týdne
Každý máme své sny a právě proto má smysl žít. Postupem času se různě mění. Já si jako dítě přála psa, potom koníka a teď po pár letech mám sen, který moc lidí nechápe. Jasně že si přeji mít jednou dobrou práci, statek a nevím co ještě … ale mým opravdovým snem je pomáhat chudým lidem, konkrétně v Africe. Protože život bez snů není životem a o čem sní ti lidé tam? Podle mě o tom, aby sehnali něco do žaludku, protože chtějí přežít. Většina z vás lidí je hrozně sobecká. Já já já jenom já. Z jedné strany to chápu. Je to váš život a proto si sníte to svoje. Ale nevím… mě by opravdu dělalo radost vědomí, že někomu na světě je lépe a já mám na tom svůj podíl.
Ale popravdě u nás v republice bych lidem nepomáhala. Jsou to svině.. Kdež to tam … také jsou někteří zlý určitě, ale jinak? Jak by mohly? Mají si co závidět? Pomlouvat se, že ten nemá ještě to a to? Asi těžko. Ty lidé si umějí vážit opravdových maličkostí. A já bych si moc přála být takovými lidmi obklopena, za to, že pro ně něco udělám.
Toť můj sen, který mi mimochodem můžete pomoci splnit i když se na to vyserete jak znám lidi. Dole povím jak. Jinak bych ráda dodala, že si píšu se ženou s Afriky a posílám jí a její dceři věci a už jenom kvůli nim, abych je mohla vidět bych ráda kdyby jste obětovali dvě minuty vašeho stejně promrhaného života (jako mého a všech) a nebyli pro jedinkrát sobci hnusný a prostě klikli.
Dát like …. Noa co vám to udělá? :P
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Hrdinové tragédií jsou vždy docela obyčejní lidé...

-----------------

Komentáře

1 orbinho orbinho | E-mail | Web | 15. července 2012 v 8:49 | Reagovat

Přesně tak jak pravíš. Ovšem pomáhat by měli především ti, kteří vydělají miliony týdně, jenže ti jsou nejvíce sobečtí a buď si to neuvědomují, nebo je jim to jedno. Když vidím, jak se tu se vším plýtvá a někteří nemají co jíst, je mi z toho na blití....

2 quack quack | Web | 15. července 2012 v 10:39 | Reagovat

Hezký sen .. Dala jsem Ti like už jen proto, že nejsi z těch lidí, co chtějí něco pro sebe .. Kamarádka má podobný sen - chce jet pomáhat do Indie .. Já pro změnu nastupuji na kurz znakovek, protože chci pomoci hluchým lidem. Tuším, že ani oni to nemají lehké, protože málokdo z lidí umí znakový jazyk (proč by se ho někdo učil, když ho nepotřebuje?) .. Ano, lidé myslí jen na sebe, což mi přijde smutné ... Přeji Ti, ať se Ti Tvůj sen splní .. Zasloužíš si to ... ;)

3 Vendy Vendy | Web | 15. července 2012 v 12:20 | Reagovat

Fotka je moc pěkná, ale lajknout ti nemůžu, nejsem na FB.
Sen máš hezký a držím palce.
Ale myslíš, že u nás by se nedalo nikomu pomoct?
Nemyslím ty tisíce vyžírků ani posílání peněz na nadace,které si z nich berou tučná procenta. Ale přímo, někomu - osobně nikoho neznáš?
Já bych třeba přispěla na náš hospic. Občas kupuji žluté kvítko. Ale kdybych mohla, pomohla bych Amélii, to je máma od třech dětí a popravdě se divím, že se ještě nesesypala. Asi ví, že nesmí.
Zkus se podívat na její blog a projít si ho. Jestli uvidíš ženskou, která dělá víc než musí, tak to je Amélie (Amélie je nick, ona se jmenuje jinak). A jistě, jde o její vlastní děti a ne o cizí, ale popravdě, kdybych byla v její situaci, nevím, jestli bych to dokázala.
Zkus se podívat, jestli budeš mít zájem:
http://auticekjenicek.blogspot.cz/

4 M.Liberty M.Liberty | Web | 15. července 2012 v 18:57 | Reagovat

na mém blogu skončilo 1.kolo SONF

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama