Srpen 2012

Irsko

8. srpna 2012 v 10:13
Odpustím si řádky o tom, jak nám prázdniny utekli a krátí se, protože to všichni víme. Přesto zmíním, že je neskutečné, že už zítra odlétáme do Irska. Přes půl roku se na to těším a za chvíli budu zpátky. :) Protože tři týdny uplynou jako voda, jak se říká :)
A takže ... pokud chcete fotky, tak se trochu snažte, dám tolik fotek, kolik přibyde lajků :) Něco za něco, takže tady:
A nepříde mi to vůbec trapné. Když vás prosím, tak na mě kašlete .. :)

Víc než hloupý člověk

6. srpna 2012 v 22:44 Téma týdne
Můj domácí mazlíček = můj opravdový přítel.
Od mého narození mě v domě obklopovala zvířata. Možná proto jsem si je tolik zamilovala a neumím si představit, že by jsme doma žádné neměli. Život bez nich je podle mě smutný a kdo nemá rád zvířata, nemůže mít rád ani lidi.
Můj první mazlíček bylo morče, ale to už je dávno. Nicméně si na něj čas od času vzpomenu, jako na všechny ostatní zvířecí přátele.
Nedávno jsem se musela rozloučit i s našimi psy, které jsme měli od mích zhruba dvou let a dožili se neskutečného věku. Árona jsme nechali utratit den před mými osmnáctými narozeninami. To jediné bych našim zvířecím přátelům vytkla, přesto, že za to nemůžou.
Dnes mě obklopuje korelák, králík, dva potkani a můj první pes, kterého jsem dostala loni 26. 6 J Psa jsem si přála od dětství.
Také jsem dlouho ošetřovala koně, ale dospěla jsem k názoru, že dokud nemáte svého, nemá cenu ze sebe dělat kreténa. Koňáci jsou vychcaní hajzlíci.. ale to je dlouhé povídání.
Zpátky k Mému psovi. Jmenuje se Cilka a zhruba před dvěmi týdny úspěšně složila své první zkoušky. Je neskutečně chytrá, jako skoro každé zvíře.
Mám ráda všechny zvířata. Obdivuji hady a krokodýly a miluji vlky. Vlka bych si také ráda do budoucna pořídila.
Víte i na křečka si můžete neodlučně zvyknout. Myslím, že na jakéhokoliv menšího tvorečka, kterého budete mít stále při sobě. Proto nepochopím lidi, kteří ubližují zvířatům. To jsou čuráci, které bych okamžitě střílela (bez přirovnání, opravdu střílela!) a věřím, že takový jsou schopní ublížit i člověku.
S Cilkou jsme spolu pořád a nikdy na mě nevymýšlela nějaké lsti, jako vy, lidé. Poroto si zvířat tolik vážím a nikdy bych jediné nevyměnila za člověka.
Tohle téma je pro mě na hodiny psaní, ale kdo by to četl?
A teď znovu prosím .. J JINAK NÍŽ PÁR FOTEKGéniové nejsou lidé pro život aneb mýma očima

2. srpna 2012 v 20:03 Téma týdne
Netuším kdo vymyslel význam slova genialita, ale podle mě to byl idiot. Mimo to ale ani neznám pojem toho slova. Sama s tím nic společného nemám a znám pouze ty geniální lidi, kteří je ze sebe sami dělají. Ale podle mě geniální není nikdo. Ano, spousta lidí je velice chytrá, (většinou spíše vychytralá pro sebe)… ale nechápu od čeho se tyhle pojmy odvozují. Od pravopisu, znalosti dějin, či matematiky? Od slovních obratů … já prostě vážně nevím. Ale budu moc ráda, když mi to vysvětlíte. Nemyslím to zle, ale jenom naprosto upřímně.
Já ani nemám ty moc chytrý lidi ráda. Idioty taky ne. Všeho moc prostě škodí a tady to opravdu sedí. Ty geniální … jsou podle mě většinou chytří jenom na jednu věc, ale jinak naprosto nepoužitelní pro normální život.

A teď moc prosím … i když to není geniální ani náhodou, ale mohly by jste se jednou obětovat, dvakrát kliknout a udělat mi radost zde http://www.riskujtejenzazitky.cz/soutezni-snimek-317
Jde o soutěž o dovolenou snů. A protože lidem tam pomáhám i když jenom minimálně (a to chci zlepšit ale z česka těžko) … přála bych si je vidět. Moc. Tak nebuďte sobci, jakými tady skoro všichni jsou a pomožte mi, když vás to nic nestojí! Jo, jen kdyby se za to něco dávalo … J