Víc než hloupý člověk

6. srpna 2012 v 22:44 |  Téma týdne
Můj domácí mazlíček = můj opravdový přítel.
Od mého narození mě v domě obklopovala zvířata. Možná proto jsem si je tolik zamilovala a neumím si představit, že by jsme doma žádné neměli. Život bez nich je podle mě smutný a kdo nemá rád zvířata, nemůže mít rád ani lidi.
Můj první mazlíček bylo morče, ale to už je dávno. Nicméně si na něj čas od času vzpomenu, jako na všechny ostatní zvířecí přátele.
Nedávno jsem se musela rozloučit i s našimi psy, které jsme měli od mích zhruba dvou let a dožili se neskutečného věku. Árona jsme nechali utratit den před mými osmnáctými narozeninami. To jediné bych našim zvířecím přátelům vytkla, přesto, že za to nemůžou.
Dnes mě obklopuje korelák, králík, dva potkani a můj první pes, kterého jsem dostala loni 26. 6 J Psa jsem si přála od dětství.
Také jsem dlouho ošetřovala koně, ale dospěla jsem k názoru, že dokud nemáte svého, nemá cenu ze sebe dělat kreténa. Koňáci jsou vychcaní hajzlíci.. ale to je dlouhé povídání.
Zpátky k Mému psovi. Jmenuje se Cilka a zhruba před dvěmi týdny úspěšně složila své první zkoušky. Je neskutečně chytrá, jako skoro každé zvíře.
Mám ráda všechny zvířata. Obdivuji hady a krokodýly a miluji vlky. Vlka bych si také ráda do budoucna pořídila.
Víte i na křečka si můžete neodlučně zvyknout. Myslím, že na jakéhokoliv menšího tvorečka, kterého budete mít stále při sobě. Proto nepochopím lidi, kteří ubližují zvířatům. To jsou čuráci, které bych okamžitě střílela (bez přirovnání, opravdu střílela!) a věřím, že takový jsou schopní ublížit i člověku.
S Cilkou jsme spolu pořád a nikdy na mě nevymýšlela nějaké lsti, jako vy, lidé. Poroto si zvířat tolik vážím a nikdy bych jediné nevyměnila za člověka.
Tohle téma je pro mě na hodiny psaní, ale kdo by to četl?
A teď znovu prosím .. J JINAK NÍŽ PÁR FOTEK


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Hrdinové tragédií jsou vždy docela obyčejní lidé...

-----------------

Komentáře

1 Bleskoblesk Umeme Uma Bleskoblesk Umeme Uma | 7. srpna 2012 v 15:34 | Reagovat

Já také vyrůstala v prostřdí se zvířaty,bohužel ne u mne doma. ´Je mi líto,že nemáš pavouky zrovna v lásce,ale hlavní je že je nezabijíš.

2 Vendy Vendy | Web | 10. srpna 2012 v 18:33 | Reagovat

Moc pěkné fotky, vidím, že zvířátka máš opravdu ráda. A váš pejsek se dožil opravdu pěkného věku...
Korely, křečky, psy? Máte doma pěknou zvířenu!
A k tomu týrání zvířat - souhlasím s tebou. No, já bych to možná udělala rafinovaněji, aby si taky trochu užili vlastní meducíny.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama